دنیا در اندیشه توست

امروز: ۱۳۹۵/۱۱/۴

تابلوهای پلکسی

تابلوهای پلکسی

تابلوهای پلکسی

یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته در ایران میباشند . اینگونه تابلوها از  جنس پلکسی گلاس  و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود . نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی  انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، ترموود ، MDF ، PVC  و… میباشند .

پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد.جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف می باشد که نوعی پلیمر است.از دیگر ویژگی های پلکسی، مقاومت زیاد آن نسبت به شیشه است. پلکسی گلاس به صورت صفحاتی با ابعاد cm 180 × cm 120 به بازار ارائه می شود.از کابردهای آن می توان در تابلوسازی نام برد.پلکسی گلاس در دو نوع مات و شفاف در رنگ های مختلف تولید می شود و دارای ضخامت ها بینmm 1  تا  mm40 می باشد.از این رو متریال مناسبی برای حروف سازی در صنعت تابلوسازی است.

در طرفین صفحات پلکسی گلاس معمولاً برچسبی مقوایی چسبیده شده که کار محافظت از این ورقه ها را در برابر گرد و خاک انجام می دهد. از این لایه می توان برای خط کشی و مشخص نمودن محل برش نیز استفاده نمود. برای برش پلکسی ۲ روش وجود دارد.استفاده از کاتر مخصوص برش پلکسی و دستگاه برش CNC اما بهتر است برش ها توسط دستگاه انجام شود.چون در دستگاه برای برش از اشعه لیزر استفاده می  شود،به همین خاطر برشها دقیق تر،تمیز تر و ظریف تر خواهد بود و در نتیجه کیفیت کار بالا می رود.

در گروه تبلیغاتی اندیشه آفتاب، بزرگترین مرکز تخصصی ساخت حروف و تابلو کلیه اقدامات و برش ها بر روی پلکسی گلاس با دستگاه لیزر تمام اتوماتیک انجام می شود.

تابلو پلکسی گلاس , تابلو پلکسی گلس , تابلو حروف برجسته پلاستیک, تابلو حروف برجسته پلکسی,تابلو پلکسی,حروف برجسته پلکسی,ساخت حروف برجسته پلکسی,حروف برجسته پلاستیک,ساخت حروف برجسته پلاستیک