دنیا در اندیشه توست

امروز: ۱۳۹۵/۱۲/۷

حروف برجسته سه بعدی

اندیشه آفتاب مرکز تخصصی ساخت حروف برجسته و تابلو تبلغاتی در ایران

ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته سه بعدی با استفاده از متریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های خارجی یکی از ابتکارات نوین و وجه تمایزات این مجموعه در هنر و صنعت تابلوسازی در ایران در مقایسه با سایر تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی به حساب می آید. به موجب این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حق انتخاب بیشتری از نظر گزینش مدل و تصمیم گیری جهت میزان صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. تولید محصولی جدید برای اولین باردر صنعت حروف برجسته و تابلو تبلیغاتی در ایران . حروف برجسته سه بعدی حاصل تلاش ، تجربه ، خلاقیت و ارتباط و حضور در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور و الگوگیری از جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده ازمتریال وارداتی منحصر به شرکت اندیشه آفتاب وبهره گیری از جدیدترین دستگاههای خط تولید این نوع حروف برجسته می باشد.

از قابلیتهای منحصر به فرد این حروف می توان به :

1- ساخت حروف برجسته با کمترین قطر قلم (ضخامت حروف) تا 10 میلی متر و عمق حروف تا 20 میلیمتر

2- تنوع رنگ (بدون محدودیت )، زیبایی، ظرافت و دقت بی نظیر در ساختار حروف و ماندگاری بالا و ... اشاره نمود.

3- انتخاب جهت نوردهی حروف توسط خود مشتری ( نوردهی از مقابل – نوردهی ازپشت حروف ویا نوردهی از طرفین حروف )

4- قابل نصب در کلیه شرایط جوی و محیطی اعم از داخل و یا بیرون فروشگاه و یا دفاترکار (سیتی سنترها و غرفه های نمایشگاهی ) به صورت دائمی

طرح حروف سه بعدی براساس جستجو و نگاه تیزبین و ارتباط با نمایشگاهای خارجی و پیگیری های مستمر و رفت وامدهای مکرر وبازدید از کارخانه های خارجی ساخت حروف و صرف هزینه های زیاد و البته سودمند و تعامل با شرکت های سازنده دستگاههای حروف ساز جهت رفع معایب دستگاهای حروف ساز لاتین و ارتقاء و سازگاری دستگاه ها برای ساخت حروف فارسی که بسیار پیچیده تر از ساخت حروف لاتین می باشند و همچنین الگوبرداری از نمونه های مورد استفاده در کشورهای مدرن و پیشرفته مطرح و به منصه ظهور رسید . در نتیجه این امر گروه  تبلیغاتی اندیشه آفتاب را به یکی از مراکز بی بدیل ساخت حروف برجسته تبدیل نموده است .

تولید انواع حروف برجسته عبارت از :

حروف برجسته سه بعدی

حروف برجسته وکیوم سه بعدی

حروف برجسته آلومینیوم رنگی

حروف برجسته آلومینیوم طرح دار

حروف برجسته استیل تا ضخامت 12 میلی متر

حروف برجسته فانتزی در ترکیب رنگهای خاص و منحصربه فرد

حروف برجسته چنلیوم اسپانیایی در ضخامت 0.3 تا 0.5 میلی متر

اندیشه آفتاب مجهز به کارگاه مدرن تابلو سازی با تمامی تجهیزات و دستگاه های حروف سازی چلنیوم،حروف سازی استیل، جوش لیزری فلزات (استیل)، وکیوم، لیزر فلزات و غیر فلزات، مجهز به کوره رنگ و اتاق رنگ و... جهت ساخت تابلو های تبلیغاتی و تابلو های حروف برجسته،حروف چلنیوم،حروف پلاستیک،حروف پلاستیک سه بعدی، حروف سه بعدی وکیوم، حروف استیل نور مخفی (پایه نوراندریک)، حروف برجسته ترکیبی،تابلوهای فلکسی و کامپوزیت در خدمت مشتریان (شرکت ها) و همکاران تابلو ساز و شرکت های تبلیغاتی می باشد.

 

مطالعه این مطالب به شما پیشنهاد می گردد :

تابلو کامپوزیت

تابلو چلنیوم

تابلواستیل و مزایای استفاده از ان

تابلوسازی حروف برجسته سه بعدیتابلوسازی حروف برجسته سه بعدی